Dell | Premier Headset | WL7024 | Bluetooth | Built-in microphone | Wireless | ANC | Black
- TootjadDell
- Mudel: 520-BBHC
- Saadavus: 2
-
279€
Dell | Premier Headset | WL7024 | Bluetooth | Built-in microphone | Wireless | ANC | Black
| All | |
| ANC | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 83.00 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 162.00 mm |
| Mürasummutus | Yes |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 313 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Pistmiku tüüp | Wireless |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Premier Headset |
| Producer product name | WL7024 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-port | USB-C, USB-A |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

























